Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Obszerna Główna Hala Bohaterów, gęsto wypełniona osobistościami z różnych stron Zapomnianych Krain. Ogólne dyskusje o Sword Coast Legends.

Jak do nas trafiłeś? : )

Dowiedziałem się o Portalu od znajomego
2
13%
Przeczytałem wzmiankę w serwisie o grach
2
13%
Prosto z polskiej grupy na Steamie
0
Brak głosów
Wszedłem z Facebooka / Twittera / Google+
5
31%
Znalazłem Was na Youtube
0
Brak głosów
Trafiłem tu z Google
5
31%
Hmm, trudno powiedzieć? <hic!> Mocne to Luskańskie Ale...
2
13%
 
Liczba głosów: 16
Awatar użytkownika

Autor wątku
Sarr
Wędrowny Czarodziej
Wędrowny Czarodziej
Posty: 71
Rejestracja: 20 lut 2015, 2:53
Skąd: The Planes
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Podziękował: 11 razy
Doceniony: 6 razy
Kontakt:
Status: Offline

Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Sarr » 03 wrz 2015, 0:06

Witajcie!

Jako że zaczynamy pracę nad polskim forum Sword Coast Legends, pomyślałem że warto się najpierw przestawić. Do czego Was wszystkich serdecznie zachęcam.


Obrazek
Star Citizen: https://www.starcitizen-hub.pl
Polska grupa Baldur's Gate 3: https://www.facebook.com/groups/baldursgate3.polska
Twitter: https://twitter.com/SwordCoastPL

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.
Wsparcie
Awatar użytkownika

Autor wątku
Sarr
Wędrowny Czarodziej
Wędrowny Czarodziej
Posty: 71
Rejestracja: 20 lut 2015, 2:53
Skąd: The Planes
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Podziękował: 11 razy
Doceniony: 6 razy
Kontakt:
Status: Offline

Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Sarr » 03 wrz 2015, 0:13

Zacznę od siebie : ).
► Pokaż Spoiler
Obrazek
Star Citizen: https://www.starcitizen-hub.pl
Polska grupa Baldur's Gate 3: https://www.facebook.com/groups/baldursgate3.polska
Twitter: https://twitter.com/SwordCoastPL

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.
Awatar użytkownika

Garen Tobilar
Włóczykij
Włóczykij
Posty: 6
Rejestracja: 05 wrz 2015, 19:19
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Krasnolud
Podziękował: 1 raz
Doceniony: 1 raz
Status: Offline

Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Garen Tobilar » 05 wrz 2015, 19:35

Aye! Witać, witać.. Garen Tobilar się kłania. Nie będe pisał poematu ale przywitać się leży jak trzeba. <burp!> Dobre piwko tu macie. Wlazłem bo czekam na Sword Coast, a i marudzić w języku rodzimym wypada.
No to powitane i kolejka za to, by nie było na co narzekać :D. To będę se gderał bez powodu...
Awatar użytkownika

Czar
Redaktor SwordCoast.pl
Redaktor SwordCoast.pl
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2015, 23:49
Płeć: Kobieta
Rasa: Elf
Doceniony: 1 raz
Kontakt:
Status: Offline

Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Czar » 09 wrz 2015, 3:37

Witajcie,
Jestem Czar, redaktorka polskiego portalu Neverwinter Olnine i przyszła redaktorka Sword Cast Legends. Fanka fantastyki w wszelkim wydaniu i bywalczyni licznych konwentów o tej tematyce. Do moich zainteresowań można zaliczyć film, mangę/anime, piwo, rysunek i grafikę (nie bez powodu zwą mnie artystyczną duszą!)
Jestem nocnym markiem, więc śmiało można spodziewać się mojego towarzystwa w godzinach wieczorno- nocnych.
Kłaniam się i zapraszam do aktywności ;)
Awatar użytkownika

Lynn
Włóczykij
Włóczykij
Posty: 8
Rejestracja: 26 lip 2015, 20:27
Skąd: Lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Półelf
Podziękował: 1 raz
Doceniony: 1 raz
Status: Offline

Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Lynn » 12 wrz 2015, 14:45

Elo,
Możecie nazywać mnie Lynn, co oczywiście jest imieniem męskim (chociaż w Baldursie II możemy spotkać kobietę o takim imieniu). Jestem fanem Zapomnianych Krain, a zaczęło się to od Neverwinter Nigths. Poza tym interesuje się tematyką fantasy, włączając w to książki jak i filmy, dodatkowo lubię oglądać anime oraz czytać mangę, a także od czasu do czasu porządnie pobalować, i potańczyć w klubie.

Zapomniałbym o jednym, nigdy nie grałem w papierowego RPGa, ale zasady działania mniej więcej znam.

Ano, witam wszystkich i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika

Czar
Redaktor SwordCoast.pl
Redaktor SwordCoast.pl
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2015, 23:49
Płeć: Kobieta
Rasa: Elf
Doceniony: 1 raz
Kontakt:
Status: Offline

Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Czar » 13 wrz 2015, 4:39

Lynn pisze:Źródło postaElo,
włączając w to książki jak i filmy, dodatkowo lubię oglądać anime oraz czytać mangę, a także od czasu do czasu porządnie pobalować, i potańczyć w klubie.
Dogadamy się :D
Awatar użytkownika

Aniol
Inkwizytor Wybrzeża Mieczy
Inkwizytor Wybrzeża Mieczy
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2015, 16:28
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Podziękował: 1 raz
Doceniony: 2 razy
Status: Offline

Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Aniol » 13 wrz 2015, 15:09

Powitać!
Aniol czyli opiekun forum zwany potocznie moderatorem. Staram się aby panował tutaj porządek i ład 8-)
Miłośnik D&D prawie od początku tego systemu. Ale nie tylko samymi lochami i smokami człowiek żyje wiec nieobce mi także space opera, cyberpunk i inne gatunki fantasy i sf. A w realu zajmuje się odtwórstwem życia dawnego. Brzmi to dziwnie a naprawdę jest bardzo przyjemnym zajęciem łączącym wypoczynek z poznawaniem historii. Oznacza to tyle iż na rezerwacie archeologicznym wraz z kilkoma znajomymi opiekujemy się rekonstrukcja chaty z ok X w. starając pokazać życie Słowian na początku państwa.
A wiec witam wszystkich i zapraszam do wspólnego tworzenia tej naszej społeczności :)
Awatar użytkownika

Tarrgorn
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2015, 21:38
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 1 raz
Doceniony: 1 raz
Status: Offline

Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Tarrgorn » 15 wrz 2015, 22:03

Witam - Tarrgorn mnie zwą. Moja przygoda z RPG rozpoczęła się od Kryształów Czasu oraz Warhammera przez Wampira, Zew Cthulhu. Pierwsze zetkniecie ze światem D&D miałem w grze Neverwinter Nights, który przykuł moja uwagę na długie noce. Nie wiele wiem na temat mechaniki i praw rządzącymi światem D&D ale myślę, że to się wkrótce zmieni :) . Nie będę się tu rozpisywał bo nie ma sensu. Jednak mam nadzieje, że gdzieś się spotkamy na szlakach Sword Coast, wtedy porozmawiamy.

Lokchen
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2015, 21:46
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Status: Offline

Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Lokchen » 18 wrz 2015, 21:58

Witam!
Lokchen to uproszczone imię mojej dawnej głównej postaci z EVE Online (Lo K'Chen), ale tak jak teraz szybciej się pisze.
Za nickiem skrywa się facet urodzony tuż po powstaniu pierwszego DnD :) Gram i prowadzę różne systemy od ponad dwudziestu lat, Forgotten Realms darzę szczególną sympatią, między innymi przez prawie roczną kampanię jaką w tym świecie prowadziłem :D Obecnie prowadzę Warhammera 2 ed., a gram w Deathwatch. Powoli szykuję kolejną kampanię w DnD, tym razem w najnowszej, piątej edycji (która bardzo mi się spodobała).
Jesli o komputerowe erpegi idzie to... hmm... zaczynałem na Amidzie od Eye of the Beholder 1 i 2, Ishar, potem na PC doszło Lands of Lore, Fallouty, Baldury... Ech, sporo tych gier. Żeby się nie rozpisywać (taa, jasne) to grałem we wszystkie znane mi komputerowe gry RPG :D
A pamięta ktoś z Amigi Perihelion?
Awatar użytkownika

Autor wątku
Sarr
Wędrowny Czarodziej
Wędrowny Czarodziej
Posty: 71
Rejestracja: 20 lut 2015, 2:53
Skąd: The Planes
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Podziękował: 11 razy
Doceniony: 6 razy
Kontakt:
Status: Offline

Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Sarr » 20 wrz 2015, 17:10

Lokchen pisze:Źródło posta Witam!
Lokchen to uproszczone imię mojej dawnej głównej postaci z EVE Online (Lo K'Chen), ale tak jak teraz szybciej się pisze.
Za nickiem skrywa się facet urodzony tuż po powstaniu pierwszego DnD :) Gram i prowadzę różne systemy od ponad dwudziestu lat, Forgotten Realms darzę szczególną sympatią, między innymi przez prawie roczną kampanię jaką w tym świecie prowadziłem :D Obecnie prowadzę Warhammera 2 ed., a gram w Deathwatch. Powoli szykuję kolejną kampanię w DnD, tym razem w najnowszej, piątej edycji (która bardzo mi się spodobała).
Jesli o komputerowe erpegi idzie to... hmm... zaczynałem na Amidzie od Eye of the Beholder 1 i 2, Ishar, potem na PC doszło Lands of Lore, Fallouty, Baldury... Ech, sporo tych gier. Żeby się nie rozpisywać (taa, jasne) to grałem we wszystkie znane mi komputerowe gry RPG :D
A pamięta ktoś z Amigi Perihelion?
Nono, mamy więc wśród nas prawdziwego erpegowego wyjadacza : ). Dobra świadomość. Pewnie że pamiętam Perihelion, pamiętam Ishar, genialnie się w to grało, był klimat. Gry w ogóle były wtedy sporo trudniejsze ;). Ale to w sumie jak Sword Coast Legends z beznadziejną grupą :lol:. Beholdery były mega klimatyczne, intra i muzyka w pamięci do dziś, czasem sobie nawet odświeżam.
Świetnie że z nami jesteś i zachęcamy byś pozostał - piszemy dla wszystkich graczy, ale bardzo ważni są tacy jak Ty, którzy mają sporo pojęcia i przejawiają sporo dojrzałości :). Zachęcam zwłaszcza do tworzenia scenariuszy w Sword Coast Legends i informowania o nich w dziale Mistrzowie Podziemi. Ja właśnie pracuję nad dwoma, ale jeden musi poczekać aż n-Space naprawi pewne bugi.
Obrazek
Star Citizen: https://www.starcitizen-hub.pl
Polska grupa Baldur's Gate 3: https://www.facebook.com/groups/baldursgate3.polska
Twitter: https://twitter.com/SwordCoastPL

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.

Szybka odpowiedź

Zmień wielkość liter: 
   

Wróć do „Sword Coast Legends - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: W tej chwili wszyscy Bohaterowie są na wyprawach. Zdarzają się jednak podróżni... i 3 gości