Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Obszerna Główna Hala Bohaterów, gęsto wypełniona osobistościami z różnych stron Zapomnianych Krain. Ogólne dyskusje o Sword Coast Legends.

Jak do nas trafiłeś? : )

Dowiedziałem się o Portalu od znajomego
2
13%
Przeczytałem wzmiankę w serwisie o grach
2
13%
Prosto z polskiej grupy na Steamie
0
Brak głosów
Wszedłem z Facebooka / Twittera / Google+
5
31%
Znalazłem Was na Youtube
0
Brak głosów
Trafiłem tu z Google
5
31%
Hmm, trudno powiedzieć? <hic!> Mocne to Luskańskie Ale...
2
13%
 
Liczba głosów: 16
Awatar użytkownika

Golinski
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2015, 16:25
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Krasnolud
Status: Offline

Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Golinski » 22 wrz 2015, 20:20

Witam, a mnie zwą Golinski :P mało eRPeGowe ale... :D ja z kolei, pogrywałem tylko w baldrus gate 2 i kupiłem w dniu premiery pillars of eternity niestety do tej pory nie znalazlem czasu żeby pograć w tą grę, może kiedyś, ogólnie jestem fanem gier typu Gothic, Gothic 2, mam nadzieje ze załapie zajawkę w Sword :p ofc tylko coop :)


Wsparcie
Awatar użytkownika

Autor wątku
Sarr
Wędrowny Czarodziej
Wędrowny Czarodziej
Posty: 71
Rejestracja: 20 lut 2015, 2:53
Skąd: The Planes
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Podziękował: 11 razy
Doceniony: 6 razy
Kontakt:
Status: Offline

Odp: Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Sarr » 26 wrz 2015, 22:33

Golinski pisze:Źródło posta Witam, a mnie zwą Golinski :P mało eRPeGowe ale... :D ja z kolei, pogrywałem tylko w baldrus gate 2 i kupiłem w dniu premiery pillars of eternity niestety do tej pory nie znalazlem czasu żeby pograć w tą grę, może kiedyś, ogólnie jestem fanem gier typu Gothic, Gothic 2, mam nadzieje ze załapie zajawkę w Sword :p ofc tylko coop :)
Witaj na forum Goliński! :) Rozgość się u nas.
Odnośnie tego co napisałeś - to świetnie, bo w mojej opinii Coop, szczególnie w stylu erpegowym, a zwłaszcza z Mistrzem Podziemi, może być najlepszą stroną tej gry. Przydałoby się jednak otrzymać sporo więcej możliwości w Campaign Creation, ale mocno ciśniemy o to devsów ;). Część próśb już spełnili, ale czekamy na rzeczy większe, ważniejsze.
Obrazek
Star Citizen: https://www.starcitizen-hub.pl
Polska grupa Baldur's Gate 3: https://www.facebook.com/groups/baldursgate3.polska
Twitter: https://twitter.com/SwordCoastPL

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.
Awatar użytkownika

Gromix
Włóczykij
Włóczykij
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2015, 9:29
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Status: Offline

Odp: Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Gromix » 19 paź 2015, 9:41

Witajcie. Fajnie że powstała polska strona fanowska SCL i miejmy nadzieję że to się rozbuja. Ja osobiście zaraziłem się tym (w moim przypadku było to już uzależnienie) od czasów Nenerwinter Nights w którego grałem przez grubo 10 lat od roku 2003 :) Oczywiście na polskich serwerach RPG.

animking
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2015, 11:19
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Status: Offline

Odp: Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: animking » 20 paź 2015, 11:41

Witam, jestem animking (ksywka wymyślona z generatora 10 lat temu :grin: ) Jestem fanem gier D&D ale niestety grałem tylko w te komercyjne tytuły czyt. Neverwinter, Baldur, Icewind i Eye of the Beholder inne tytuły nie rzuciły mi się w oczy :/
Próbowałem swoich sił w Neverwinter Online ale jakoś mnie nie urzekło i wolałem jeszcze raz przejść sobie dwójeczkę :D
Na Sword Coast trafiłem zupełnie przypadkiem szukając czegoś na steamie a jak zobaczyłem że znowu sobie powróce do Zapomnianych krain to zakup poleciał w ciemno :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika

Autor wątku
Sarr
Wędrowny Czarodziej
Wędrowny Czarodziej
Posty: 71
Rejestracja: 20 lut 2015, 2:53
Skąd: The Planes
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Podziękował: 11 razy
Doceniony: 6 razy
Kontakt:
Status: Offline

Odp: Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Sarr » 20 paź 2015, 15:53

Witajcie wszyscy, rozgośćcie się :-).

Niestety zrobiłem błąd, gdyż dodając opcje do ankiety usuwają się głosy :ojoj:. Proszę o głosowanie raz jeszcze.
Obrazek
Star Citizen: https://www.starcitizen-hub.pl
Polska grupa Baldur's Gate 3: https://www.facebook.com/groups/baldursgate3.polska
Twitter: https://twitter.com/SwordCoastPL

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.
Awatar użytkownika

Fenikson
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 16
Rejestracja: 23 paź 2015, 23:58
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Doceniony: 4 razy
Status: Offline

Odp: Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Fenikson » 24 paź 2015, 0:09

Witam,
Zwyczajowo wołają na mnie Fenikson, Sword Coast mnie mocno zauroczył, wiec liczę ze uda się stworzyć jakąś fajna społeczność. Jeśli chodzi o moje doświadczenia, no to szerokie i klasyczne cRPGi oblatane na prawie każdy możliwy sposób, wliczając oba Baldury, IWD, NWN, Fallouty, do tego szerokie, kilkunastoletnie doświadczenie z papierowymi RPGami (DD, AD&D, Earthdawn, Gasnące Słońca, Neuro, SW, Wampir, Wiedzmin, i kilka innych których nie pamiętam :P), miłośnik komiksów (DC) oraz anime (chociaż na to ostatnio brak czasu)
Zasadniczo miłośnik dobrej młócki (rekonstrukcja historyczna) zarówno w życiu realnym jak i na ekranie komputera, jednak nie stronie (ba, nawet zachęcam) od długich nocnych dyskusji filozoficznych (chętnych zapraszam na priv :) ).

Pozdrawiam i niech Moc będzie z wami!
Awatar użytkownika

Cerventus
Włóczykij
Włóczykij
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2015, 5:50
Skąd: ZG
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Półelf
Podziękował: 2 razy
Status: Offline

Odp: Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Cerventus » 25 paź 2015, 4:03

Hey
Cerventus. Znajomi i wrogowie wolą skracać i wychodzi po prostu Cerv. Fan crpg, aczkolwiek nie zawsze było mi po drodze, gdy mając ~8 lat dostałem od dziadków BG i myślałem, że to... wirtualna książka. Zbyt dużo tekstu jak na małego chłopca, który jeśli już grywał to głownie na N64.
Tak naprawdę gatunkiem crpg zainteresowałem się dopiero po anime Record of Lodoss War (do dziś pamiętam Adesso E Fortuna) i Ultimie Online, gdzie musiałem odgrywać postać [wojowniczą amazonkę miłującą się w najstarszym zawodzie świata jeśli cena była adekwatna (oczywiście wieczną i nietykalną dziewicę dla ''koleżanek'', znienawidzonych mężczyzn i Sosarii‎.) hehe :grin: ], wsiąkłem i dopiero wtedy zacząłem doceniać/nadrabiać gry pokroju BG, BG2, ID, PT, Arcanum, Dinka(?), Wizardy 8, M&M7 itd :wink: .
Dzisiaj oprócz mmorpg jest to mój ulubiony gatunek gier i jestem skłonny zagrać w ''szmirę'', oplutą przez największe serwisy, ważne by miała klimat, muzykę i ciekawą historie, która mnie na tyle zainteresuje by dalsze walory spadły na trzeci plan.
Jeśli chodzi o tradycyjne rpg to można powiedzieć, że liznąłem w x% Warhammer'a i maskaradę, d&d nigdy nie było mi dane nad czym do dziś ubolewam.

Miłośnik książek(zwłaszcza fantasy, s-f, psychologiczne), anime, mangi, komiksów (Marvel), dwóch kołek i odkrywca dobrych trunków :piwo: a tak serio to trudno mi pisać o moich zainteresowaniach, głownie przez niestałość co jest w sumie moją chyba największą wadą :twisted:
Awatar użytkownika

Ifolud
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2015, 23:47
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Półelf
Podziękował: 3 razy
Doceniony: 1 raz
Status: Offline

Odp: Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Ifolud » 09 lis 2015, 0:23

Witajcie towarzysze podróży!

Zwą mnie Ifolud (kiedyś pewnie opowiem historię powstania tego imienia) i jak większość z was, jeśli nie wszyscy, jestem fanem fantasy w każdej formie - książki, filmy, gry, seriale, manga, anime... itd. itp., mógłbym tak bez końca :D Moja przyjaźń z fantasy zaczęła się w bardzo młodym wieku, 8 wiosen dopiero miałem, gdy sięgnąłem po swoją pierwszą poważną lekturę, którą była "Diuna" Franka Herberta - arcydzieło! - i fascynacja tym, czego nie można znaleźć w szarej rzeczywistości dotąd mnie nie opuściła. Gdy wiosen miałem 11, jeden z moich bliższych towarzyszy, przedstawił mi świat D&D i do tej pory nie znalazłem sposobu by wyrazić ogrom wdzięczności jaki jemu się należy. W chwili obecnej, kiedy to minęły już 24 wiosny od moich narodzin, znajduję się daleko od domu, w miejscu zwanym Aberystwyth, leżącym na zachodnim wybrzeżu Walii - jeżeli któreś z was znajduje się w pobliżu, wyślijcie do mnie wiadomość za pomocą posłańca i wybierzemy się razem do najbliższej tawerny by skosztować tutejszych trunków! Moja wiedza opiera się głównie na słowach, dlatego też param się tłumaczeniami w językach Polskim i Angielskim, natomiast z profesji jestem Mnichem, Barbarzyńcą i Wojownikiem. Niestety, moje umiejętności władaniem słowem jeszcze nie zostały przez nikogo rozpoznane, więc grosz znajduję w inny sposób, jako kucharz w pizzerii, acz mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości to się zmieni i będę mógł przysłużyć się swoją wiedzą do poszerzania naszego grona. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, uwagi czy prośby, śmiało możecie do mnie pisać, gdyż jestem osobą otwartą.

P.S.: Możliwe jest, że wkradły się w moją wypowiedź błędy, czy to gramatyczne, ortograficzne czy też składniowe - niestety tak się dzieje, jeżeli przez większość czasu człowiek zmuszony jest posługiwać się językiem obcym :)
Awatar użytkownika

Autor wątku
Sarr
Wędrowny Czarodziej
Wędrowny Czarodziej
Posty: 71
Rejestracja: 20 lut 2015, 2:53
Skąd: The Planes
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Podziękował: 11 razy
Doceniony: 6 razy
Kontakt:
Status: Offline

Odp: Powitania - Napiszmy parę słów o sobie :)

Postautor: Sarr » 09 lis 2015, 15:45

Witajcie Fenikson, Cerventus i Ifolud :).

Cieszę się że z nami jesteście, widzę u Was masę potencjału jako u graczy / Mistrzów Podziemi w SCL. Pokażmy niedowiarkom jaki ta gra ma potencjał, a może nawet - że nie ma sensu wracać do NwN ;). Wszystko wskazuje że tutaj za jakiś czas będziemy mieli prawie to samo, z nieporównywalnie lepiej rozwiązanym MP i przyjaznością tworzenia przygód, nie mówiąc już o grafice.

No i dołączają już do nas ludzie (no dobra, półelfy :D) tacy jak Ifolud, którzy - jeśli to się okaże możliwe - pomogą nam w całkowitym tłumaczeniu gry dla polskich graczy.
Kolejka na koszt miasta w naszej karczmie :piwo: ;).
Obrazek
Star Citizen: https://www.starcitizen-hub.pl
Polska grupa Baldur's Gate 3: https://www.facebook.com/groups/baldursgate3.polska
Twitter: https://twitter.com/SwordCoastPL

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.

Szybka odpowiedź

Zmień wielkość liter: 
   

Wróć do „Sword Coast Legends - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: W tej chwili wszyscy Bohaterowie są na wyprawach. Zdarzają się jednak podróżni... i 2 gości