Pierwsza Polska Portalowa Kampania do Sword Coast Legends

Stworzyłeś Kampanię lub Przygodę? Daj nam cynk, zainteresuj polskich graczy.

Czy chciałbyś / chciałabyś wziąć udział w testowaniu pierwszej Kampanii?

W tej ankiecie jeśli zagłosujesz, wszyscy zobaczą jak głosowałeś.
Możesz wybrać tylko 1. opcję
 
 
Pokaż wyniki
Awatar użytkownika

Cerventus
Włóczykij
Włóczykij
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2015, 5:50
Skąd: ZG
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Półelf
Podziękował: 2 razy
Status: Offline

Odp: Pierwsza Polska Portalowa Kampania do Sword Coast Legends

Postautor: Cerventus » 26 paź 2015, 2:53

Forewomba pisze:Źródło posta Ja na dzień dzisiejszy z zapałem i pełną parą tworzę moją pierwszą przygodę w SCL...dłuższą przygodę...hmm...no niech będzie, że kampanię. Oczywiście całość w ojczystym języku (w przyszłości jak okaże się udana i czas pozwoli, wezmę się za tłumaczenie na angielski) Gdyby ktoś był zainteresowany testowaniem na poszczególnych etapach proszę o kontakt na PW. Ustalimy dogodny termin i sprawdzimy jak to wszystko wygląda w praniu. Zastrzegam jednak, że będzie sporo czytania, a bieganie z wywieszonym językiem i machanie na oślep mieczem rodem z Diablo, skończy się fatalnie. Zarówno dla bohaterów jak i odczucia klimatu całej przygody.


Polecam zgłaszać się do testowania kampanii Forewomba, świetna zabawa jak i same historie. Tak jak pisał, tekstu jest co niemiara. Dzięki w ogóle za opcje spędzenia czasu z twoją przygodą i czekam na finał :grin:


Wsparcie
Awatar użytkownika

Forewomba
Włóczykij
Włóczykij
Posty: 5
Rejestracja: 24 paź 2015, 12:22
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Doceniony: 2 razy
Status: Offline

Odp: Pierwsza Polska Portalowa Kampania do Sword Coast Legends

Postautor: Forewomba » 28 paź 2015, 13:04

Forewomba pisze:Źródło posta Ja na dzień dzisiejszy z zapałem i pełną parą tworzę moją pierwszą przygodę w SCL...dłuższą przygodę...hmm...no niech będzie, że kampanię. Oczywiście całość w ojczystym języku (w przyszłości jak okaże się udana i czas pozwoli, wezmę się za tłumaczenie na angielski) Gdyby ktoś był zainteresowany testowaniem na poszczególnych etapach proszę o kontakt na PW. Ustalimy dogodny termin i sprawdzimy jak to wszystko wygląda w praniu. Zastrzegam jednak, że będzie sporo czytania, a bieganie z wywieszonym językiem i machanie na oślep mieczem rodem z Diablo, skończy się fatalnie. Zarówno dla bohaterów jak i odczucia klimatu całej przygody.

W nawiązaniu do powyższego posta, poszukuję trzech chętnych osób, z którymi ustali się dogodny termin i przetestuje tworzoną przeze mnie przygodę na obecnym etapie jej realizacji. W chwili obecnej jest to kilkanaście lokacji i około 30 questów o różnej długości. Nie będę ukrywał, że głównie interesuje mnie opinia dotycząca klimatu i narracji całości przygody, jak i wprowadzenie zmian w walkach (chcę zobaczyć jak zachowują się przeciwnicy i zbalansować trudność potyczek). Potrzebna mi do tego będzie drużyna, gdyż przygoda przewidziana jest głównie pod tryb współpracy.
- Na chwilę obecną grając samemu zauważyłem, że niedźwiedzie się bugują tzn. nie atakują tylko gapia się jak gamonie na okładające ich postacie graczy.

P.S. Chętnych proszę o kontakt na forum lub steam. Być może trzeba będzie to rozbić na więcej niż jedna sesję, gdyż przygoda może się okazać za długa na jeden wieczór, a nawet za długa na kilka wieczorów.
Awatar użytkownika

Forewomba
Włóczykij
Włóczykij
Posty: 5
Rejestracja: 24 paź 2015, 12:22
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Doceniony: 2 razy
Status: Offline

Odp: Pierwsza Polska Portalowa Kampania do Sword Coast Legends

Postautor: Forewomba » 02 lis 2015, 22:10

Skoro nie znaleźli się za bardzo chętni do testowania, to na obecnym etapie ukończenia, przy wykorzystaniu aktualnie dostępnych narzędzi, przygoda została umieszczona wśród modułów na serwerach Sword Coast Legends. Możecie ją pobierać bezpośrednio w grze wyszukując nazwę "Wybrańcy Śmierci".
Wszelkie merytoryczne uwagi dotyczące samej rozgrywki, jak i znalezionych błędów proszę zgłaszać mi na PW na forum.
Awatar użytkownika

Forewomba
Włóczykij
Włóczykij
Posty: 5
Rejestracja: 24 paź 2015, 12:22
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Doceniony: 2 razy
Status: Offline

Odp: Pierwsza Polska Portalowa Kampania do Sword Coast Legends

Postautor: Forewomba » 08 lis 2015, 12:47

Z powodu mojego wyjazdu, przygoda pozostanie na obecnym etapie przez dłuższy czas. Wyjeżdżam na 3 miesięczne szkolenie i najprawdopodobniej będę miał czas zaglądnąć do SCL tylko w weekendy. No ale dzięki temu będę mógł wrócić do tworzenia przygody, gdy już dostaniemy do dyspozycji znacznie bardziej rozbudowane narzędzia. W dalszym ciągu jednak zapraszam do testowania tego co już zostało umieszczone.
Awatar użytkownika

Autor wątku
Sarr
Wędrowny Czarodziej
Wędrowny Czarodziej
Posty: 71
Rejestracja: 20 lut 2015, 2:53
Skąd: The Planes
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Podziękował: 11 razy
Doceniony: 6 razy
Kontakt:
Status: Offline

Odp: Pierwsza Polska Portalowa Kampania do Sword Coast Legends

Postautor: Sarr » 08 lis 2015, 13:26

Forewomba pisze:Źródło posta Z powodu mojego wyjazdu, przygoda pozostanie na obecnym etapie przez dłuższy czas. Wyjeżdżam na 3 miesięczne szkolenie i najprawdopodobniej będę miał czas zaglądnąć do SCL tylko w weekendy. No ale dzięki temu będę mógł wrócić do tworzenia przygody, gdy już dostaniemy do dyspozycji znacznie bardziej rozbudowane narzędzia. W dalszym ciągu jednak zapraszam do testowania tego co już zostało umieszczone.

Myślę że ktoś już testował :). Gadałem z kilkoma osobami od nas, poleciłem. Ja też mam b. ograniczony czas, więc staram się dokańczać swoje póki co.
Obrazek
Star Citizen: https://www.starcitizen-hub.pl
Polska grupa Baldur's Gate 3: https://www.facebook.com/groups/baldursgate3.polska
Twitter: https://twitter.com/SwordCoastPL

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.
Awatar użytkownika

Sprinter
Włóczykij
Włóczykij
Posty: 5
Rejestracja: 17 wrz 2015, 12:18
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Podziękował: 1 raz
Doceniony: 1 raz
Status: Offline

Odp: Pierwsza Polska Portalowa Kampania do Sword Coast Legends

Postautor: Sprinter » 17 lis 2015, 23:54

Sarr pisze:Źródło posta Myślę że ktoś już testował . Gadałem z kilkoma osobami od nas, poleciłem. Ja też mam b. ograniczony czas, więc staram się dokańczać swoje póki co.


Forewomba pisze:Źródło posta Z powodu mojego wyjazdu, przygoda pozostanie na obecnym etapie przez dłuższy czas. Wyjeżdżam na 3 miesięczne szkolenie i najprawdopodobniej będę miał czas zaglądnąć do SCL tylko w weekendy. No ale dzięki temu będę mógł wrócić do tworzenia przygody, gdy już dostaniemy do dyspozycji znacznie bardziej rozbudowane narzędzia. W dalszym ciągu jednak zapraszam do testowania tego co już zostało umieszczone.

Własnie skończyłem kampanię, teraz zabieram się za przygodę Forewomba. znając życie to pewnie będę potrzebował drugie tyle czasu co na oficjalną kampanie :/ dam znać jak już zagram w to dwa lub trzy razy ;)

Szybka odpowiedź

Zmień wielkość liter: 
   

Wróć do „Sword Coast Legends - Polskie Kampanie i Przygody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: W tej chwili wszyscy Bohaterowie są na wyprawach. Zdarzają się jednak podróżni... i 1 gość