Skrzynia (Player Stash) dla Postaci Graczy

Obszerna Główna Hala Bohaterów, gęsto wypełniona osobistościami z różnych stron Zapomnianych Krain. Ogólne dyskusje o Sword Coast Legends.
Awatar użytkownika

Autor wątku
Sarr
Wędrowny Czarodziej
Wędrowny Czarodziej
Posty: 71
Rejestracja: 20 lut 2015, 2:53
Skąd: The Planes
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Podziękował: 11 razy
Doceniony: 6 razy
Kontakt:
Status: Offline

Skrzynia (Player Stash) dla Postaci Graczy

Postautor: Sarr » 09 lis 2015, 21:05

Jakoś w tym tygodniu powinniśmy dostać skrzynie/schowki na ekwipunek. Znajdą się one zapewne w Adventurer's Camp, czyli Obozowisku dostępnym z poziomu globalnej mapy w każdej przygodzie.

Tak czytam sobie forum oficjalne i widzę też, że gracze (zapewne z MMORPG) piszą że chcieliby móc wyposażać swoje postacie wizualnie wedle gustu. W sensie, by ich słabe przedmioty mogły wyglądać jak mocne, a mocne ze słabą "skórką" by wyglądały w klimacie ich postaci. No, powiedzmy, bo nie każdego interesuje klimat, niektórzy po prostu chcą zaszokować czy się popisać.

No i do czegoś takiego miałbym wiele zastrzeżeń, ale przy okazji wpadłem na pomysł urealistycznienia schowków dla graczy.
Mnie szczerze mówiąc trochę niepokoi myśl, że postacie danego gracza będą mogły sobie bezproblemowo przekazywać przedmioty. Właśnie poprzez schowek.
Stąd myślę sobie - ok, tego pewnie nie powstrzymamy. Ale może by tak sprawić, by postacie musiały wykupować te przedmioty od innych naszych postaci za złoto?

W SCL złoto nie jest tak trudne do zdobycia, jest sporo skrzyń, można przeszukiwać niektóre stwory, jest mnóstwo dostępnych kampanii gdzie można sobie te skrzynie postawić... (choć na szczęście gra reguluje loot, gdy jest ich za wiele - dostaniesz przysłowiowego lembasa).

A jednak sprawiło by to, że te 1szo poziomowe żółtodzioby, które ledwo wyszły z domów, aby mieć coś porządniejszego muszą iść na przygody. Po coś się w końcu poszukiwacz przygód po tych lochach szlaja.
A niech by nawet własne postacie miały w tym schowku jakąś zniżkę, niech będzie to i pół ceny. Gdyby musiały zdobyć trochę złota, mógłby ten fakt właściwie wpłynąć i na balans i klimat rozgrywki...

Nowi gracze także nie czuli by się całkiem jak te bezużyteczne łosie.


Obrazek
Star Citizen: https://www.starcitizen-hub.pl
Polska grupa Baldur's Gate 3: https://www.facebook.com/groups/baldursgate3.polska
Twitter: https://twitter.com/SwordCoastPL

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.
Wsparcie

Szybka odpowiedź

Zmień wielkość liter: 
   

Wróć do „Sword Coast Legends - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: W tej chwili wszyscy Bohaterowie są na wyprawach. Zdarzają się jednak podróżni... i 2 gości