Promocja Polskich Kampanii i Mistrzów Podziemi

Najgłębsze Arkana tworzenia, dział Mistrzów Podziemi. To nie miejsce dla zwykłych Śmiertelników, wchodzisz na własną odpowiedzialność. Spoilery.
Awatar użytkownika

Autor wątku
Sarr
Wędrowny Czarodziej
Wędrowny Czarodziej
Posty: 70
Rejestracja: 20 lut 2015, 2:53
Skąd: The Planes
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Podziękował: 11 razy
Doceniony: 6 razy
Kontakt:
Status: Offline

Promocja Polskich Kampanii i Mistrzów Podziemi

Postautor: Sarr » 09 lis 2015, 16:57

Czołem Mistrzowie

Jako że czas już podejmować kolejne kroki, chciałbym Was poinformować, że w naszej polskiej społeczności SCL będziemy trwale i aktywnie promować polskie Kampanie, Przygody i polskich Mistrzów Podziemi.
Kampanie i Mistrzowie to w swego rodzaju filar (jeden z kilku) istnienia tego rodzaju centrum - polscy gracze zawsze powinni mieć w co zagrać, polskim graczom powinien mieć kto poprowadzić.

W Sword Coast Legends dobra przygoda, fajni Gracze i Mistrzowie Podziemi ogromnie poprawiają wrażenia płynące z gry. Dzięki nim każda rozgrywka staje się niepowtarzalna, staje się przeżyciem godnym zapamiętania na długo po tym, jak się już ją ukończy. Wspólnymi siłami więc powinniśmy zadbać o to, aby społeczność ta była otwarta, przyjazna, by panowała w niej atmosfera jak dobrej karczmie po powrocie z udanej wyprawy. Kilka trunków też nie zaszkodzi.

Niemniej, Bohaterów - czyli graczy - interesuje w pierwszej kolejności to w co mogą pograć i z kim.
Dlatego też jak na forum, tak i w Portalu powstanie dział opisujący i charakteryzujący polskie przygody. W nim gracz będzie mógł przeczytać ogólny zarys fabuły (o ile MP nie woli wysyłać graczy w ciemno - wtedy tekst zachęcający), orientacyjny czas trwania scenariusza, zobaczyć kto jest autorem Kampanii i jakie inne moduły wykonał, przeczytać uwagi wprost od Mistrza Podziemi dla graczy oraz te, które są skierowane wyłącznie do Mistrzów Podziemi (ukryte, do rozwinięcia klikiem).

Planujemy też by gracze mogli pisać recenzje i komentarze, a jeśli MP wyrazi zgodę - również dodawać oceny.
Każdy scenariusz będzie miał również w swój wątek w dziale: sword-coast-legends-polskie-kampanie-i-przygody-f25/

Jak wspomniałem, chodzi nam nie tylko o informacje o Kampaniach (i sławie dla dobrych twórców / bohaterów...), ale i o dostęp do Mistrzów Podziemi.
Dlatego dołożymy starań, by z czasem było u nas coraz więcej Mistrzów, osób respektowanych i cenionych, które wyspecjalizują się w tego typu rozgrywce. Gracze będą się wręcz umawiać na terminy, aby zmieścić się w prowadzonych przez nich kampaniach / drużynach. Im bardziej ceniony MP, tym ciężej oczywiście będzie się do takowego dostać. Ale to przecież zrozumiałe.

Nasz Portal jest odwiedzany już dziś przez setki osób dziennie. Nie wszyscy wchodzą na forum, dlatego jest to miejsce ważne i tam również spotka Was wiele ciekawej aktywności. Rozwijamy się cały czas.


Obrazek
Polski Portal Sword Coast Legends: http://www.swordcoast.pl
Polskie Forum Sword Coast Legends: forum.swordcoast.pl
Facebook: https://www.facebook.com/SwordCoastPL
Twitter: https://twitter.com/SwordCoastPL

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.
Wsparcie

Szybka odpowiedź

Zmień wielkość liter: 
   

Wróć do „Sword Coast Legends - Mistrzowie Podziemi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: W tej chwili wszyscy Bohaterowie są na wyprawach. Zdarzają się jednak podróżni... i 1 gość